אופניים חשמליים

אופניים חשמליים עוררו ואגדו את כל בעלי האינטרסים רבי השפעה במשק הישראלי (יבואני רכב, חברות הדלק, חברות הביטוח )  נגדם , בטענה שהם מסכנים את הציבור . ואני שואל מדוע עד להיום כבר למעלה מ 6 שניים  שרודפים את כל ענף אופניים החשמליים ומציגים אותו באור שלילי , עם כתבות נגד בכל ערוצי החדשות השונים ,

מי עומד מאחורי  מסע הכפשה נגד אופניים חשמליים/חשמליות ? האם  האופניים החשמליות  גרמו  לירידה במכירות  רכב דו גלגלי עם רישיון רכב ?  ירידה של  פוליסות ביטוח ? ירידה בצריכת דלק ? מי ממן את כתבות הטלוויזיה  השליליות  ולא מאוזנות בלשון המעטה ?

מי דוחף את מקבלי ההחלטות  במשרד התחבורה לפעול  נגד ! ולהערים מכשולים  על ענף  תחבורה  נקי מזיהום אויר  ומונע צפיפות תנועה בערי ישראל ? ולפעול  כנגדו עם תקנות  ופשיטות כאילו מדובר  בפשעים חמורים  !!!!

לאחרונה הגדילו לעשות עם תקנות חדשות על כל רוכבי אופניים חשמליות/חשמליים להגבלת גיל הרוכב   מגיל 16 ומעלה . הם לא חשבו שברגע הם הופכים   לעבריינים את כלל  הנערים והנערות  שקנו במיטב כספם אופניים חשמליים/חשמליות   בגיל 144 כפי שהחוק מתיר עד היום.

האם האופניים החשמליים/חשמליות  מסוכנות ? או שהרוכבים  עליהם  מסוכנים ? 

אנו בדעה ת שיש לחנך את הנוער כבר בבית הספר , ולהקצות  זמן ומשאבים ללימוד  תמרורי תנועה והתנהגות בכביש , בגיל יותר מוקדם . ולפרסם תשדירי בטיחות שגם ההורים יבינו שהם מסכנים את ילדיהם בגיל  צעיר !!!

אז תחשבו  מה רע כל כך באופניים חשמליים/חשמליות! האם הם מסוכנות , או הרוכבים מסכנים את הציבור!

בתודה

חנניה הלוי

Erider motors | אי ריידר מוטורס
אופנוע חשמלי | מצברים | תחנות טעינה ומטענים | אופניים חשמליות יד 2

השאר תגובה

חייג עכשיו
מפה