אופניים חשמליים

אופניים חשמליים עוררו ואגדו את כל בעלי האינטרסים רבי השפעה במשק הישראלי (יבואני רכב, חברות הדלק, חברות הביטוח )  נגדם , בטענה שהם מסכנים את הציבור . ואני שואל מדוע עד להיום כבר למעלה מ 6 שניים  שרודפים את כל ענף אופניים החשמליים ומציגים אותו באור שלילי , עם כתבות נגד בכל ערוצי החדשות השונים ,

מי עומד מאחורי  מסע הכפשה נגד אופניים חשמליים/חשמליות ? האם  האופניים החשמליות  גרמו  לירידה במכירות  רכב דו גלגלי עם רישיון רכב ?  ירידה של  פוליסות ביטוח ? ירידה בצריכת דלק ? מי ממן את כתבות הטלוויזיה  השליליות  ולא מאוזנות בלשון המעטה ?

מי דוחף את מקבלי ההחלטות  במשרד התחבורה לפעול  נגד ! ולהערים מכשולים  על ענף  תחבורה  נקי מזיהום אויר  ומונע צפיפות תנועה בערי ישראל ? ולפעול  כנגדו עם תקנות  ופשיטות כאילו מדובר  בפשעים חמורים  !!!!

לאחרונה הגדילו לעשות עם תקנות חדשות על כל רוכבי אופניים חשמליות/חשמליים להגבלת גיל הרוכב   מגיל 16 ומעלה . הם לא חשבו שברגע הם הופכים   לעבריינים את כלל  הנערים והנערות  שקנו במיטב כספם אופניים חשמליים/חשמליות   בגיל 144 כפי שהחוק מתיר עד היום.

האם האופניים החשמליים/חשמליות  מסוכנות ? או שהרוכבים  עליהם  מסוכנים ? 

אנו בדעה ת שיש לחנך את הנוער כבר בבית הספר , ולהקצות  זמן ומשאבים ללימוד  תמרורי תנועה והתנהגות בכביש , בגיל יותר מוקדם . ולפרסם תשדירי בטיחות שגם ההורים יבינו שהם מסכנים את ילדיהם בגיל  צעיר !!!

אז תחשבו  מה רע כל כך באופניים חשמליים/חשמליות! האם הם מסוכנות , או הרוכבים מסכנים את הציבור!

בתודה

חנניה הלוי

Erider motors | אי ריידר מוטורס
אופנוע חשמלי | מצברים | תחנות טעינה ומטענים | אופניים חשמליות יד 2

השאר תגובה

ב-אי ריידר מלבד אופניים החשמליים ברמה גבוהה תקבלו גם שירות וסיוע אישי !!! אנו מקפידים בכל מכירה לרשום אצלנו את מס' השלדה של האופניים החשמליים לצורך בקרה, על מנת שנוכל לזהות את הלקוח וחלילה במקרה של גנבה אף לסייע ללקוח במציאת האופניים החשמליים.
חייג עכשיו
מפה